ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Будь ласка, уважно прочитайте цей документ про політику конфіденційності, щоб зрозуміти нашу політику та практику стосовно Ваших особистих даних і як ми будемо ставитися до них. Це повідомлення застосовується до осіб споживачів, які взаємодіють з послугами сайту та мобільного додатку «WiseWay». Цей документ пояснює, як Ваші особисті дані збираються, використовуються та розкриваються сайтом та мобільним додатком «WiseWay». Він також розповість вам, як Ви можете отримувати доступ до своїх персональних даних та оновлювати їх та робити певний вибір щодо використання Ваших персональних даних.

Цей документ охоплює як нашу діяльність в режимі онлайн, так і в режимі офлайн, включаючи особисті дані, які ми збираємо за допомогою наших різноманітних каналів, таких як веб-сайти, програми, сторонні соціальні мережі, служби взаємодії з послугами. Зауважте, що ми можемо збирати персональні дані з різних джерел (веб-сайт, мобільний додаток). Як частину цього, ми об'єднуємо Персональні дані, які спочатку були зібрані різними організаціями сайту та мобильного додатку «WiseWay» або партнерами сайту та мобільного додатку «WiseWay».

Якщо Ви не надасте нам необхідні Особисті Дані (ми будемо вказувати вам, коли це необхідно), ми, можливо, не можемо надати Вам наші послуги в повному обсязі.

Цей документ може змінюватися час від часу (див. Розділ 11).

1. ДЖЕРЕЛА ОСОБИСТИХ ДАНИХ

Цей пункт застосовується до Особистих Даних, які ми збираємо з Вас або про Вас, за допомогою методів, описаних нижче (див. Розділ 2), з наступних джерел:

 • Веб-сайти «WiseWay» – cайти, направлені на користувачів, які працюють сумісно із мобільним додатком «WiseWay», включаючи сайти, які ми реєструємо за нашими власними доменами / URL-адресами та міні-сайтами, які ми запускаємо в сторонніх соціальних мережах, таких як Facebook.
 • Мобільні програми «WiseWay» – мобільні програми для споживачів, що працюють для мобильного додатку «WiseWay», наприклад додатки для смартфонів.
 • Електронна пошта, текст та інші електронні повідомлення – взаємодія за допомогою електронних комунікацій між вами та мобільним додатком «WiseWay».
 • Центр обслуговування споживачів – зв’язок із нашим центром обслуговування споживачів.
 • Рекламна взаємодія – взаємодія з нашими оголошеннями (наприклад, якщо Ви взаємодієте з одним із наших оголошень на сторонньому веб-сайті, ми можемо отримати інформацію про цю взаємодію).
 • Дані, які ми створюємо – під час нашої взаємодії з Вами (наприклад, записи Ваших покупок на наших веб-сайтах).
 • Дані з інших джерел таких як: соціальні мережі (наприклад, такі як Facebook, Google), агрегатори даних, рекламні партнери мобільного додатку «WiseWay», публічні джерела та дані, отримані при придбанні інших компаній.

2. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ. СПОСОБИ ЗБИРАННЯ ДАНИХ.

Залежно від того, як Ви взаємодієте з мобільним додатком «WiseWay» (онлайн, офлайн, по телефону тощо), ми збираємо різні типи інформації від Вас, способами описаними нижче.

Персональна контактна інформація – вона включає в себе будь-яку інформацію, яку Ви надаєте нам та яка дозволить нам зв’язатися з Вами:

 • Ваше ім’я,
 • Поштова адреса, адреса електронної пошти, дані соціальної мережі чи номер телефону.

Інформація необхідна для входу в обліковий запис (аккаунт) – будь-яка інформація, яка необхідна для доступу до Вашого аккаунта. Наприклад, Ваш ідентифікаційний номер (логін), адреса електронної пошти, псевдонім, пароль, захисне запитання та відповідь.

Демографічна інформація та інтереси – будь-яка інформація, яка описує Вашу демографічну чи поведінкову характеристику. Приклади включають Вашу дату народження, вік, стать, географічне місцеположення (наприклад, поштовий адреса / поштовий індекс), улюблені продукти, хобі та інтереси, а також інформацію про домогосподарство чи спосіб життя.

Інформація з комп’ютера / мобільного пристрою – будь-яка інформація про комп’ютерну систему або інший технологічний пристрій, який Ви використовуєте для доступу до одного з наших веб-сайтів або додатків, наприклад, адреси Інтернет-протоколу (IP), які використовуються для підключення комп’ютера або пристрою до Інтернету, тип операційної системи, тип і версія веб-переглядача. Якщо Ви отримаєте доступ до веб-сайту або програми мобильного додатку «WiseWay» через мобільний пристрій, наприклад, смартфон, зібрана інформація також включатиме, де це дозволено, унікальний ідентифікатор Вашого пристрою, ідентифікатор реклами, географічне розташування та інші подібні дані мобільних пристроїв.

Інформація про використання веб-сайтів / комунікації – під час переміщення та взаємодії з нашими веб-сайтами або інформаційними бюлетенями ми використовуємо технології автоматичного збору даних, щоб збирають певну інформацію про Ваші дії. Це включає таку інформацію: як та які посилання Ви натискаєте, які сторінки чи вміст Ви переглядаєте та скільки часу, та іншу подібну інформацію та статистику про Ваші взаємодії, наприклад, час та вміст відгуків, помилки завантаження та тривалість відвідування певних сторінок. Ця інформація фіксується за допомогою автоматизованих технологій, таких як файли cookie та веб-маяки, а також збирається за допомогою третіх сторін для відстеження в аналітичних та рекламних цілях. Ви маєте право заперечувати проти використання таких технологій, для отримання більш детальної інформації див. Розділ 4.

Маркетингові дослідження та відгуки споживачів – будь-яка інформація, яку Ви добровільно поділяєте з нами про Ваш досвід використання наших продуктів і послуг.

Споживчий контент – будь-який контент, який Ви створюєте, а потім ділитеся з нами в сторонніх соціальних мережах або завантаживши його на один з наших веб- сайтів або додатків, зокрема використовуючи додатки соціальних мереж третьої сторони, таких як Facebook. Приклади включають фотографії, відеоролики, особисті історії та інші подібні носії або вміст. Де дозволяється ми збираємо та публікуємо контент, створений споживачем, у зв’язку з різними видами діяльності, включаючи конкурси та інші рекламні акції, дії спільноти веб-сайтів, залучення споживачів та сторонні соціальні мережі.

Інформація з соціальних мереж третіх сторін – будь-яка інформація, яку Ви публічно публікуєте в соціальній мережі третьої сторони, або інформація, яка є частиною Вашого профілю в сторонній соціальній мережі (наприклад, Facebook), і яку Ви дозволяєте сторонній соціальній мережі поділитися з нами. Приклади, включають в себе основну інформацію про Ваш обліковий запис (наприклад, ім’я, адресу електронної пошти, стать, день народження, місцезнаходження, зображення профілю, ідентифікатор користувача, список друзів тощо) та будь-яка інша додаткова інформація, яку Ви дозволяєте сторонній соціальній мережі поділитися.

Ми отримуємо Вашу інформацію профілю соціальної мережі третьої сторони (або її частини) при кожному завантаженні або взаємодії веб-додатка мобильного додатку «WiseWay» з сторонньою соціальною мережею, такою як Facebook, та кожен раз, коли Ви використовуєте функцію соціальних мереж, інтегровану в сайт мобильного додатку «WiseWay» або кожен раз, коли Ви взаємодієте з нами через соціальну мережу третьої сторони. Щоб дізнатись більше про те, як мобильний додаток «WiseWay» отримує Вашу інформацію від соціальної мережі третьої сторони, або відмовитися від розкриття інформації із соціальної мережи, відвідайте веб-сайт відповідної соціальної мережі, яка є третьою стороною.

Платіжна та фінансова інформація – будь-яка інформація, яка нам потрібна для виконання замовлення чи для здійснення Вами покупки або іншої транзакцакції, наприклад дані про Вашу дебетову або кредитну картку (ім’я власника картки, номер картки, термін придатності тощо) або про інші форми оплати (якщо такі доступні). У будь-якому випадку ми або наш постачальник обробки платежів обробляють платіжні та фінансові відомості у спосіб, який відповідає чинним законам, нормам та стандартам безпеки.

Чутливі (sensitive) персональні дані – ми не прагнемо збирати або іншим чином обробляти чутливі персональні дані в звичайному ході нашого бізнесу. Якщо з будь-якої причини стає необхідним обробляти Ваші конфіденційні особисті дані, ми покладаємось на Вашу попередню чітко визначену згоду на будь-яку добровільну обробку (наприклад, для маркетингових цілей). Якщо ми обробляємо Вашу конфіденційну персональну інформацію для інших цілей, ми спираємося на наступні правові основи: (i) виявлення та запобігання злочинам (включаючи запобігання шахрайству); і (ii) дотримання чинного законодавства (наприклад, щоб робити обов’язкові звіти).

3. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ ДІТЕЙ

Ми свідомо не запитуємо та не збираємо особисті дані з дітей віком до 13 років. Якщо ми виявимо, що ми випадково зібрали особисті дані дитини віком до 13 років, ми негайно вилучимо особисті дані цієї дитини з наших записів.

4. COOKIES / ПОДІБНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Файли журналів (LOG FILES) – ми збираємо інформацію у вигляді файлів журналів (LOG FILES), які записують діяльність веб-сайту та збираємо статистику про Ваші звички перегляду. Ці записи створюються автоматично, і допомагають нам усунути помилки, підвищити продуктивність та підтримувати безпеку наших веб-сайтів.

Веб-маяки (WEB BEACONS) – це невеликі частини коду, які надають графічне зображення на веб-сторінці або в електронному листі з метою передачі даних нам. Інформація, зібрана через веб-маяки, включатиме таку інформацію, як IP-адреса, а також інформацію про те, як Ви реагуєте на кампанію електронної пошти (наприклад, в який час електронне повідомлення відкрито, на які посилання Ви натискаєте в електронному листі тощо). Ми будемо використовувати веб-маяки на наших веб-сайтах або включати їх в електронні листи, які ми надсилаємо Вам. Ми використовуємо веб-маяки для різних цілей, включаючи вищевказані, але не обмежуючись ними, для звітування про трафік сайту, унікальний підрахунок відвідувань, рекламу, перевірку електронної пошти та звітність та персоналізацію.

5. ВИКОРИСТАННЯ ВАШИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

У наступних пунктах описуються різні цілі, для яких ми збираємо та використовуємо Ваші персональні дані та різні типи персональних даних, які збираються для кожної мети. Будь-ласка, майте на увазі, що не всі з наведених нижче застосувань будуть мати відношення до кожного користувача.

Споживчий сервіс – ми використовуємо Ваші Особисті дані з цілью обслуговування споживачів, включаючи відповіді на Ваші запити. Це зазвичай вимагає використання певної особистої контактної інформації та інформації стосовно причини Вашого запиту (наприклад, статус замовлення, технічна проблема, питання про продукт / скаргу, загальне питання, тощо).

Конкурси, маркетинг та інші акції – за Вашою згодою (якщо потрібно), ми використовуємо Ваші персональні дані, щоб надавати Вам інформацію про товари чи послуги (наприклад, маркетингові повідомлення або кампанії або рекламні акції). Це може бути зроблено за допомогою таких засобів, як електронна пошта, реклама, SMS, телефонні дзвінки та поштова доставка у межах, дозволених відповідними законами.

Деякі наші кампанії та рекламні акції розміщуються на сторонніх веб-сайтах та / або в соціальних мережах. Це використання Ваших Особистих даних є добровільним, що означає, що Ви можете відмовитись (або відкликати вашу згоду) на обробку Ваших персональних даних для цієї мети. Щоб отримати докладнішу інформацію про те, як змінити свої налаштування щодо маркетингового спілкування, див. Розділи 9 та 10 нижче. Для отримання додаткової інформації про наші конкурси та інші акції, будь ласка, ознайомтеся з офіційними правилами або деталями, розміщеними у кожному конкурсі / акції.

Соціальні мережі – ми використовуємо Ваші персональні дані, коли Ви взаємодієте з функціями соціальних мереж сторонніх розробників (третіх сторін), наприклад, через функцію «Like», щоб надавати Вам рекламу та спілкуватися з Вами в сторонніх соціальних мережах. Ви можете дізнатись більше про те, як ці функції працюють, про дані профілю, які ми отримуємо про вас, про те як відмовитися від цієї функції, переглянувши повідомлення про конфіденційність відповідних сторонніх соціальних мереж.

Персоналізація (офлайн і онлайн) – з Вашої згоди (де потрібно) ми використовуємо Ваші особисті дані для аналізу Ваших уподобань та звичок, для передбачення Ваших потреб на основі аналізу вашого профілю, щоб покращувати та персоналізувати Ваш досвід на наших веб-сайтах і додатках; щоб забезпечити оптимізацію вмісту наших веб-сайтів / додатків для Вас, Вашого комп’ютера або пристрою; щоб надавати Вам цілеспрямовану рекламу та контент; щоб дозволити Вам брати участь у інтерактивних функціях, коли Ви вирішите це зробити. Наприклад, ми пам’ятаємо Ваш ідентифікатор / адресу електронної пошти або псевдонім, щоб Ви могли швидко увійти в систему наступного разу, коли Ви відвідуєте наш сайт, або щоб Ви легко змогли знайти об’єкти, які Ви раніше розмістили в кошику для покупок. На підставі цього типу інформації та за Вашої згоди (у разі необхідності) ми також покажемо вам відповідний контент мобильного додатку «WiseWay» та рекламні акції, які відповідають Вашим інтересам. Використання Ваших персональних даних є добровільним, що означає, що Ви можете відмовити у обробці Ваших особистих даних для цієї мети. Детальнішу інформацію про те, як відмовитися, див. у розділі 10 нижче.

Виконання замовлення – ми використовуємо Ваші особисті дані для обробки та відправлення Ваших замовлень, інформування Вас про стан Ваших замовлень, перевірки правильності адреси та перевірки автентичності та інші дії щодо виявлення та протидії шахрайства. Це передбачає використання певних персональних особистих даних та платіжної інформації.

Інші загальні цілі (наприклад, внутрішні або ринкові дослідження, аналітичні дані, безпека) – відповідно до чинного законодавства ми використовуємо Ваші персональні дані для інших загальних робочих цілей, таких як підтримка Вашого облікового запису, проведення внутрішнього або ринкового дослідження та оцінки ефективності рекламних кампаній. Ми залишаємо за собою право, якщо у Вас є облікові записи мобильного додатку «WiseWay», узгоджувати ці облікові записи з одним обліковим записом. Ми також використовуємо Ваші персональні дані для управління та роботи наших комунікацій, інформаційних технологій та систем безпеки.

Юридичні причини або злиття / придбання – у випадку, якщо мобільний додаток «WiseWay» або її активи будуть придбані або об’єднані з іншою компанією, включаючи через банкрутство, ми ділимо Ваші персональні дані з будь-яким з наших правонаступників. Ми також розкриємо Ваші персональні дані третім особам:

 • якщо це вимагається чинним законодавством;
 • у відповідь на судове провадження;
 • у відповідь на запит компетентного правоохоронного органу;
 • для захисту наших прав, конфіденційності, безпек чи майна або громадськості;
 • або для дотримання умов будь-якої угоди або умов нашого веб-сайту.

6. РОЗКРИТТЯ ВАШИХ ОСОБИСТИХ ДАНИХ.

Окрім установ та суб’єктів мобильного додатку «WiseWay», згаданих у розділі про контролерів даних (див. Розділ 12), ми надаємо доступ до Ваших персональним даних таким третям особам:

Постачальники послуг – це зовнішні компанії, треті особи, які ми використовуємо, щоб вони допомогли нам здійснювати нашу економічну діяльність (наприклад, виконання замовлень, обробка платежів, виявлення шахрайства та перевірка особистих даних, робота на веб-сайті, компанії з дослідження ринку, служби підтримки, рекламні акції, розробка веб-сайтів, аналіз даних, CRC тощо). Постачальникам послуг та їх визначеному персоналу дозволяється доступ та використання Ваших персональних даних від нашого імені для виконання конкретних завдань, які їм було запропоновано виконати, відповідно до наших інструкцій, та вони повинні зберігати Ваші персональні дані конфіденційними та безпечними. У випадках, передбачених чинним законодавством, Ви можете отримати список постачальників, які обробляють Ваші персональні дані (див. Розділ 12, щоб зв’язатися з нами).

Компанії треті особи, які використовують персональні дані для власних маркетингових цілей – за винятком випадків, коли Ви дали свою згоду, ми не надаємо ліцензії та не продаємо Ваші персональні дані компаніям, третім особам, для їх власних маркетингових цілей. Ваші персональні дані можуть бути розкриті у разі Вашої згоди.

Треті особи одержувачі, які використовують персональні дані з юридичних причин або через злиття / придбання – ми будемо розкривати Ваші персональні дані третім особам з юридичних причин або в контексті придбання чи злиття (докладніше див. Розділ 5).

7. ЗБЕРЕЖЕННЯ ВАШИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Мобільний додаток «WiseWay» робить всі належні кроки, щоб переконатися, що Ваші персональні дані обробляються лише на мінімальний термін, необхідний для цілей, викладених у цьому документі про конфіденційність. Критеріями для визначення періоду зберігання Ваших персональних даних є:

а) Мобильний додаток «WiseWay» зберігатиме копії Ваших персональних даних у формі, яка дозволяє ідентифікувати Вас лише до тих пір, поки: (і) ми підтримуємо постійні відносини з Вами (наприклад, де Ви входите до нашого списку розсилки і не скасовуєте підписку); (іі) Ваші персональні дані є необхідними у зв’язку з цілями, викладеними в цьому документі про конфіденційність, і ми маємо дійсні юридичні підстави.

б) Тривалість визначається так чином: (і) будь-який строк давності (тобто будь-який період, протягом якого особа могла б подати проти нас правову вимогу); (іі) додаткові 2 місяці після закінчення діючого строку давності (таким чином, щоб ми могли визначити будь-які персональні дані особи, яка може подати позов у кінці відповідного періоду);

в) Крім того, якщо виникнуть будь-які відповідні юридичні дії проти нас, ми можемо продовжити обробляти Ваші персональні дані на додатковий час, необхідний у зв’язку з цією юридичною діє.

У періоди, які зазначені в пунктах б) i) та б) ii), ми обмежуватимемо нашу обробку Ваших персональних даних зберіганням та захистом цих даних, крім випадків, коли ці дані потрібно переглянути у зв’язку з будь-якою претензією або будь-яким зобов’язанням відповідно до чинного законодавства.

Після того як періоди, зазначені вище в пунктах (a), (б) та (в) закінчилися ми або (і) назавжди видалимо або знищимо відповідні персональні дані або (іі) анулюємо відповідні персональні дані.

8 РОЗКРИТТЯ, ЗБЕРІГАННЯ та/ або ПЕРЕСИЛАННЯ ВАШИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Ми використовуємо відповідні заходи (описані нижче), щоб зберігати Ваші персональні дані конфіденційними та безпечними. Зауважте, однак, що цей захист не застосовується до інформації, яку Ви поширюєте в публічних сферах, таких як сторонні соціальні мережі.

Люди, які можуть отримати доступ до Ваших персональних даних – Ваші персональні дані будуть оброблятися нашим уповноваженим персоналом або агентами, які мають необхідність отримати доступ до персональних даних залежно від конкретних цілей, для яких були зібрані Ваші персональні дані (наприклад, наші працівники, які займаються питаннями захисту прав споживачів, матимуть доступ до Ваших записів споживача).

Заходи зберігання в операційних середовищах – ми зберігаємо Ваші персональні дані в операційних середовищах, які використовують відповідні пропорційні заходи безпеки, щоб запобігти несанкціонованому доступу. Ми дотримуємося обгрунтованих стандартів для захисту персональних даних. Передача інформації через Інтернет, на жаль, не є повністю безпечною, і хоча ми докладемо всіх зусиль для захисту Ваших персональних даних, ми не можемо гарантувати безпеку даних під час передачі через наші веб-сайти / програми.

Заходи, які ми очікуємо від Вас – важливо, щоб Ви також відіграли важливу роль у збереженні особистих даних. Підписуючись на онлайн-обліковий запис та створюючи онлайн-аккаунт, будь ласка, обов’язково виберіть пароль облікового запису і ніколи не розкривайте Ваш пароль іншим особам.

Ви несете відповідальність за збереження цього пароля у конфіденційності та за будь-яке використання Вашого облікового запису. Якщо Ви користуєтеся загальнодоступним або публічним комп’ютером, ніколи не давайте свій ідентифікатор входу / адресу електронної пошти або пароль і обов’язково виходьте з облікового запису кожного разу, коли Ви виходите з комп’ютера. Ви також повинні використовувати налаштування конфіденційності або елементи керування, які ми надаємо Вам на нашому веб-сайті / додатку.

Передача Ваших персональних даних – через міжнародний характер нашого бізнесу нам може знадобитися перенести Ваші персональні дані в рамках групи мобільного додатку «WiseWay» та третім особам, як зазначено вище в розділі 6, у зв’язку з цілями, викладеними в цьому документі про конфіденційність. Зберігання, а також обробка Ваших персональних даних, які описано вище, може вимагати, щоб Ваші персональні дані в кінцевому підсумку були перенесені / передані до та / або зберігалися в пункті призначення за межами Вашої країни проживання.

8.1 ПРАВА ВЛАСНИКА РЕСУРСУ WISEWAY

Власник ресурсу wiseway має право:

1. Отримувати від користувача інформацію, необхідну для надання послуг за цим договором;

2. Отримати за надані послуги оплату в розмірах і строки, передбачені цим договором;

3. Опублікувати будь-які матеріали та відгуки, створені Користувачем в процесі використання ресурсу wiseway, без будь-яких обмежень або компенсації з боку користувача.

8.2 ОБОВ’ЯЗКИ ВЛАСНИКА РЕСУРСУ WISEWAY

Власник ресурсу wiseway зобов’язаний:

1. Надавати користувачу консультаційні послуги в обсязі відповідно до цього договору.

2. Інформувати користувача про правила та вимоги щодо організації надання консультаційних послуг, їх якості і змісту, про права та обов'язки користувача при отриманні послуг.

9. ПРАВА КОРИСТУВАЧА

Доступ до персональних даних – Ви маєте право на доступ, перевірку та запит фізичної або електронної копії інформації про Вас, що зберігається. Ви також маєте право вимагати інформацію про джерело Ваших персональних даних.

Ці права можна здійснити, надіславши нам електронний лист на company@wiseway.com, додаючи копію Вашого посвідчення особи або еквівалентного документа (там, де це вимагається нами і дозволено законом). Якщо запит подано особою, відмінною від вас, без надання доказів того, що запит законно здійснено від Вашого імені, запит буде відхилено. Будь-ласка, майте на увазі, що будь-яка ідентифікаційна інформація, надана нам, буде оброблятися лише у межах, дозволених відповідними законами.

Додаткові права (наприклад, модифікація та видалення персональних даних).

У випадках, передбачених законом, Ви можете (i) вимагати видалення, переносимість, виправлення або перегляд Ваших персональних даних; (ii) обмежити використання та розголошення Ваших персональних даних; і (iii) відкликати згоду на будь-яку з наших операцій з обробки даних.

Згідно з чинним законодавством, Ви також можете мати наступні додаткові права щодо використання Ваших персональних даних: а) право заперечити, з причин, пов’язаних із Вашою конкретною ситуацією, використання Вашої відповідної персональної інформації нами або від нашого імені; б) право заперечити проти обробки Вашої відповідної персональної інформації нами або від нашого імені в цілях маркетингу.

Зверніть увагу, що за певних обставин ми не можемо видалити Ваші персональні дані, не видаляючи Ваш обліковий запис користувача. Нам, можливо, буде потрібно зберегти деякі Ваші персональні дані після того, як Ви подали запит на видалення, щоб задовольнити наші юридичні чи договірні зобов’язання. Нам також може бути дозволено відповідними законами зберігати деякі Ваші персональні дані, щоб задовольнити наші бізнес-потреби.

Надіславши електронний лист до company@wiseway.com.ua Ви можете переглянути та редагувати надані Вами особисті дані.

9.1. ОБОВ’ЯЗКИ КОРИСТУВАЧА

КОРИСТУВАЧ зобов'язується:

1. Виконувати вимоги законодавства України та вимоги Договору по організації надання Послуг.

2. Утриматися в процесі використання продуктів wiseway від дій, які:

 • можуть перешкоджати іншим користувачам, використовувати продукти wiseway.
 • можуть завдати шкоду матеріальним цінностям інших користувачів.
 • порушують громадський порядок, в тому числі ображають працівників wiseway, користувачів, виражаються у використанні нецензурних виразів.
 • принижують честь, гідність, ділову репутацію власника ресурсу wiseway, інших користувачів, в тому числі шляхом розміщення інформації в мережі Інтернет, друкованих виданнях, розсилках або іншим способом, який має публічний характер.

10. ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ І ПОРЯДОК ЇХ ОПЛАТИ

Загальна вартість послуг, надана користувачу за цим договором становить загальну суму сплачених користувачем заявок на розмитнення авто.

Вартість однієї заявки визначається власником ресурсу wiseway, яка розміщується на сайті wiseway.com.ua.

Вартість передбачених цим договором послуг оплачується користувачем в безготівковій формі, шляхом перерахування на поточний рахунок власника ресурсу wiseway, за допомогою оплати на сайті.

Власник ресурсу wiseway має право не повертати кошти сплачені користувачем за не відправлені/не використані заявки.

Розмір оплати встановлюється за 1 (одну) заявку і може змінюватися.

11. ВАШ ВИБІР ПЕРЕДАЧІ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Ми прагнемо надати Вам вибір щодо персональних даних, які Ви надаєте нам.
Наступні механізми дають Вам такий контроль над Вашими особистими даними: Cookies / подібні технології – Ви керуєте своєю згодою через (i) інструмент з управління згодою або (іі) Ваш веб-переглядач, щоб відмовитись від усіх або деяких файлів cookies / аналогічних технологій або, який сповістить Вас, коли вони використовуються. Див. Розділ 4 вище.

Реклама, маркетинг та рекламні акції – Ви можете погодитись що Ваші персональні дані будуть використовуватися мобильним додатком «WiseWay» для просування своїх продуктів або послуг через згоду на пункти, розташовані на реєстраційній формі, або відповівши на запитання, представлені нашими представниками ЦОС. Якщо Ви вирішите, що більше не бажаєте отримувати такі повідомлення, Ви можете в будь-який час відмовитися від отримання повідомлень, пов’язаних із маркетингом, дотримуючись інструкцій, наведених у кожному такому повідомленні. Щоб скасувати підписку на маркетингові повідомлення, відправлені будь-яким носієм, включаючи сторонні соціальні мережі, ви можете відмовитися від них у будь-який час, скасувавши підписку за посиланнями, доступними в наших повідомленнях, увійшовши до веб-сайтів / додатків або надіславши електронний лист до company@wiseway.com.ua або зателефонувавши до нашого ЦОС. Зверніть увагу, що навіть якщо Ви відмовитеся від прийому маркетингових комунікацій, Ви все одно отримуватиме адміністративні повідомлення від нас, наприклад, замовлення або інші підтвердження транзакції, сповіщення про діяльність Вашого облікового запису (наприклад, підтвердження облікового запису, зміни пароля тощо), а також інші важливі оголошення, що не стосуються маркетингу.

Персоналізація (автономно та онлайн) – де це передбачено законом, та якщо Ви хочете, щоб мобильний додаток «WiseWay»б яка використовує Ваші персональні дані, надавала Вам персональну інформацію / цільову рекламу та вміст, Ви можете вказати це через відповідні прапорці, розташовані на реєстраційній формі або відповідаючи на питання, представлені нашими представниками ЦОС. Якщо Ви вирішите, що Ви більше не хочете користуватися цією персоналізацією, Ви можете будь-коли відмовитися, увійшовши до веб-сайтів / додатків та коригувавши свої налаштування користувача в профілі свого облікового запису, і зняти прапорці відповідного поля або зателефонувавши до нашого ЦОС або надіславши електронного листа до company@wiseway.com.ua.

Цільова реклама – ми співпрацюємо з рекламними мережами та іншими постачальниками послуг із сфери реклами, які рекламують від імені нас та інших незалежних компаній в Інтернеті. Деякі з цих рекламних оголошень адаптовані до Ваших інтересів на основі інформації, зібраної на сайтах мобильного додатку «WiseWay» або на веб-сайтах, не пов’язаних з нами. Крім того, Ви можете відмовитися від такого роду реклами надіславши електронного листа до company@wiseway.com.ua.

12. ЗМІНИ ДО ДОКУМЕНТУ ПРО ПОЛІТИКУ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Якщо ми змінимо спосіб обробки Ваших персональних даних, ми оновимо цей Документ. Ми залишаємо за собою право в будь-який час внести зміни до нашої практики та до цього Документу. Будь ласка, перевіряйте його, щоб переглянути будь-які оновлення чи зміни до нашого Документу.

Ваша заявка успішно відправленна

Для перегляду відповіді Вам необхідно скачати та перейти в додаток

Посилання для завантаження:

Помилка

Перевірте введені дані

Помилка

Номер телефону введений не вірно

Помилка

Цей номер зареєстрований на брокера.
Брокер не може створювати прорахунок

Помилка

Цей номер вже зареєстрований в системі.
Необхідно створювати прорахунок через мобільний додаток